.

.

Kumana Avokado Acı Sos, Smokey Jalapeño. Olgun Avokado ve Jalapeño Biberleriyle yapılan Keto Acı Sos. Düşük Karbonhidrat, Ketojenik, Paleo ve Bitki Bazlı. 13 Onsluk Şişe.

Kumana Avokado Acı Sos, Smokey Jalapeño. Olgun Avokado ve Jalapeño Biberleriyle yapılan Keto Acı Sos. Düşük Karbonhidrat,

₺ 44.97

İşlenmemiş
Depoda

Lezzet İleri Deneyimi : Ulaşılabilir ısı ile birlikte inanılmaz, zengin lezzet.Olgun avokado, doğal hickory dumanı ve jalapeno biber gibi sağlıklı malzemelerle üretilmiştir peppers.It bu, herhangi bir yemeğe lezzet katan yeni gizli sosunuz.Keto ve Paleo : Net karbonhidrat oranı düşük ve porsiyon başına 0 gram şeker içeren Acı Sosumuz, sağlıklı yaşam tarzınıza ayak uydurmanın lezzetli sırrıdır.Keto tariflerinizi, doğru miktarda ısı için gerçek avokado, otlar, canlı sebzeler ve acı biber gibi birinci sınıf malzemelerden oluşan karışımımızla yaratıcı ve lezzetli tutun.Masadaki herkesin seveceği lezzetlerle günlük yemekleri canlandırmak isteyen ketojenik ve paleo diyet yapanlar için mükemmeldir.Sizin için daha iyi : Mayonezden en az %75 daha az kalori ve geleneksel ketçaptan %85 daha az şekerle Kumana, diğer çeşniler ve soslardaki kötü şeyler tarafından tartılmadan bir lezzet yumruğu paketler.GDO'suz, Bitki Bazlı, Düşük Karbonhidratlı, Süt İçermeyen, Glutensiz ve Şekersiz.

Diğer karakterislikler

Benzer cümleler