.

.

Jmassyang 1000 Parça 7mm Düz Disk Spacer Boncuk Yuvarlak CCB Plastik Rondelle Boncuk Paspayı Takı Yapımı ıçin Bilezikler Kolye Küpe DIY El Sanatları (Altın, 7mm)

Jmassyang 1000 Parça 7mm Düz Disk Spacer Boncuk Yuvarlak CCB Plastik Rondelle Boncuk Paspayı Takı Yapımı ıçin

₺ 198.60

İşlenmemiş
Depoda

【Spacer Boncuk Boyutu】 Bizim spacer boncuk boyutları yaklaşık 7mm / 0.27 " çapı, delik boyutu yaklaşık : 2mm / 0.07 inç.Kendi el sanatlarınızı yaratmak için hayal gücünüzü kullanabilirsiniz. 【Quantity】1000 adet 7mm altın CCB paspayı alacaksınız, günlük kullanımınız için yeterli miktar.Birlikte el yapımı eğlencenin tadını çıkarmak için bunları arkadaşlarınız veya aile üyelerinizle de paylaşabilirsiniz. 【Material】Our altın rondelle spacer boncuk CCB malzeme yapılır, pürüzsüz yüzey var, parlak ve klasik renkler, küçük ve zarif, hafif, takı yapımı projeleri her türlü için uygundur. 7. birden çok uygulama bu yıl gevşek spacer boncuk DİY takı yapma farklı türde, boncuk kolye yapımı olarak harika, DİY bilezik, küpe, kolye, elbise, dekorasyon, aksesuar, Saç Aksesuarları ve diğer Takı Yapma asılı cep telefonu.Aynı zamanda, bireysel ve kendine özgü Moda Takı yapmak, takı çok daha yenilikçi ve çekici olun. 【Material】Our altın rondelle spacer boncuk CCB malzeme yapılır, pürüzsüz yüzey var, parlak ve klasik renkler, küçük ve zarif, hafif, takı yapımı projeleri her türlü için uygundur. 【Sevimli hediye seçimi】 Benzersiz bir hediye oluşturmak için bu rondelle spacer boncuklarını kullanabilirsiniz, her boncuk güzel renkle parlak bir şekilde parlar, süslemeler için harikadır ve parlak ve göz alıcı mücevherler yapmak kolaydır.Bu DIY takı Noel, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Yıldönümü günü veya Doğum günü arkadaşlarınız veya aileniz için ideal hediyelerdir.Renk : Altın / Boyut : 7mm.

Diğer karakterislikler

Malzeme:
CCB
Renk:
Altınlar
Boyut:
7mm / 0.27 çapında, delik boyutu hakkında
Miktar:
1000 parça
Özellikler :
1)DIY tasarım, bu ürünü kendi mücevherlerinizi tasarlamak için kullanabilirsiniz ve öğeleriniz daha çekici olacaktır. Bazı boncuklar veya diğer aksesuarlar ile kullanabilirsiniz. Ayrıca farklı boncuk türlerini karıştırmak için harika bir yardımcı olabilirler ve eşsizliğinizi yapabilirsiniz :
Ürünlerimizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz! :
Benzer cümleler