.

.

AUNMAS Yüzme Havuzu Merdiven Adım, 304 Paslanmaz Çelik Yedek Merdiven Basamak Adımları, Pedalı Yedek Merdiven Basamak Adımları Havuzu Malzemeleri

AUNMAS Yüzme Havuzu Merdiven Adım, 304 Paslanmaz Çelik Yedek Merdiven Basamak Adımları, Pedalı Yedek Merdiven

₺ 51.00

İşlenmemiş
Depoda

【Yüzme Havuzu Aksesuarı】 Bu yüzme havuzu merdiven pedalının kurulumu kolaydır ve hasar görmüş eskisini doğrudan değiştirebilirsiniz.Merdiven pedalı, yüzme havuzunda kullanım için mükemmeldir, temizlenmesi ve bakımı kolaydır, uzun süre servis sağlar. 【Premıum Kalite】Yüksek Kaliteli 304 paslanmaz çelik malzeme maksimum dayanıklılık, güvenlik ve uzun süreli kullanım sağlar.Bu yüzme havuzu merdiveni basamağı, uzun süre kullanım için maksimum dayanıklılık, güvenlik ve çalışma sağlar. 【Kararlı ve Güvenilir】 Profesyonel üretim, istikrarlı yapı ve yüksek güvenilirlik, bu paslanmaz çelik adımı güvenli ve kaymaz hale getirir. 【Güçlü Sabitleme】Güçlü sabitleme kabiliyeti ve iyi taşıma kapasitesi, merdivende yürürken sizi güvende tutar, çok fazla güvenlik ve istikrar sağlar ve güvenli bir şekilde girip çıkmanızı sağlar.Güvenli ve istikrarlı, güvenli giriş ve çıkış sağlamak ve kapalı ve açık yüzme havuzlarınıza daha fazla kolaylık sağlamak için.Özellik : 1. Bu yüzme havuzu merdiveni pedalının kurulumu kolaydır ve hasar görmüş eskisini doğrudan değiştirebilirsiniz. 2. Yüksek kaliteli 304 paslanmaz çelik malzeme maksimum dayanıklılık, güvenlik ve uzun süreli kullanım sağlar. 3. Profesyonel üretim, istikrarlı yapı ve yüksek güvenilirlik, bu paslanmaz çelik basamağı güvenli ve kaymaz hale getirir. 4. Merdivende yürürken güçlü sabitleme kabiliyeti, iyi taşıma kapasitesi, güvenli ve güvenilir. 5. Güvenli ve istikrarlı, güvenli giriş ve çıkış sağlamak ve kapalı ve açık yüzme havuzlarınıza daha fazla kolaylık sağlamak için.Şartname : Öğe Türü : Havuz merdiveni Adım Malzeme : Paslanmaz Çelik Renk : resimde gösterildiği gibi Boyutu : Yaklaşık.50 cm / 19.7 in Ağırlık : Yaklaşık. 658g / 23.2 oz Uygulama : Yüzme havuzu merdiveni aksesuarları için yedek parçalar Paket Listesi : 1 x Havuz Merdiveni Adımı 2 x Vida 2 x Somun 2 x Conta Not : 1. Izin lütfen 12in hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler. 2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın. 3. Kazaları önlemek için lütfen kullanmadan önce sıkıca taktığınızdan emin olun.

Diğer karakterislikler

Öğe Türü:
Havuz merdiveni basamağı
Malzeme:
paslanmaz çelik
Renk:
Olarak resimde gösterildiği
Boyut:
Yaklaşık.50 Cm / 19.7 İnç
Ağırlık:
Yaklaşık. 658g / 23.2 oz
Uygulama:
Yüzme havuzu merdiven aksesuarları için yedek parçalar
Paket Listesi:
1 x Havuz Merdiveni Adım :
2 x Vida :
2 x Somun :
2 x Conta :
Not:
1. Izin lütfen 12in hata nedeniyle manuel ölçüm. Anlayışınız için teşekkürler. :
2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir. Lütfen gerçek olanı standart olarak alın. :
3. Kazaları önlemek için lütfen kullanmadan önce sıkıca taktığınızdan emin olun. :
Benzer cümleler