.

.

Mini Uzaktan Kumanda, Güç Kaynağı gösterge ışığı ile Evrensel PP Elektrikli Dört Tekerlekli Kaykay Uzaktan Kumanda Aksesuarı

Mini Uzaktan Kumanda, Güç Kaynağı gösterge ışığı ile Evrensel PP Elektrikli Dört Tekerlekli Kaykay Uzaktan Kumanda

₺ 40.20

İşlenmemiş
Depoda

Remote【Yüksek Kaliteli Uzaktan Kumanda】-Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış, dayanıklı ve pratik.Profesyonel üretim, istikrarlı performans ve yüksek güvenilirlik. Remote【Mini Uzaktan Kumanda Uygula】-Elektrikli dört tekerlekli kaykayların çoğu için uygundur. Design【Smart Design】 - güç kaynağı gösterge ışığı ile, net görmek için.Düşmesini önlemek için kordon ile. ◆ 【Specification】 Uzaktan kumanda fazla 90% elektrikli dört tekerlekli kaykay, uzaktan kumanda mesafesi 20 M.iletişim yöntemi çok noktalı frekans atlamalı 2.4 G, hızlanma üçüncü vites, fren üçüncü vites. Quality 【Kalite Güvencesi】 100% yepyeni ve ürünlerimizin kalitesi garanti edilir ve tereddüt etmeden kullanılabilir.Eğer kullanım sırasında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen.Şartname : Durum : %100 % yeniıtem tipi : Elektrikli Dört Tekerlekli kaykaydremote kontrolmalzeme : Pprenk : resim gösterildiği gibiboyutu : Yaklaşık. 12x5x2cm / 4.7x2x0.8 inç Ağırlık : Yaklaşık. 52g Battery kapasitesi : 200m Ah, frekans aralığı2.4ghzelektrikli dört tekerlekli kaykayın %90'ından fazlasının uzaktan kumandası, uzaktan kumanda mesafesi 20m'dir.İletişim yöntemi çok noktalı frekans atlamalı 2.4 G, hızlanma üçüncü vites, fren üçüncü vitestir.Paket listesi : 1 x Elektrikli Dört tekerlekli kaykay Uzaktan kumanda.

Diğer karakterislikler

Koşul:
100 % Marka Yeni
Öğe türü:
Elektrikli Dört Tekerlekli kaykayrimote Kontrolü
Malzeme:
PP
Renk:
Resmi olarak shownSize
Ağırlık:
Approx. 52gBattery capacity
Elektrikli dört tekerlekli kaykayın %90'ından fazlasının uzaktan kumandası, uzaktan kumanda mesafesi 20m'dir. İletişim yöntemi çok noktalı frekans atlamalı 2.4 G, hızlanma üçüncü vites, fren üçüncü vitestir. :
Paket Listesi:
1 x Elektrikli Dört Tekerlekli Kaykay Kontrol :
Benzer cümleler